Administratorzy

Integracyjne Przedszkole Niepubliczne Norlandia Kęty

Iwona Bieniek

Pozycja: Brak

Posiada wykształcenie średnie, ukończyła kurs Asystenta Nuczyciela Przedszkola. Pomoc nauczyciela - z radością i pasją wykonuje swoje obowiązki zarówno pomagając nauczycielowi w trakcie zajęć i w opiece nad dziećmi, jaki i dbając o czystość i porządek w salach przedszkolnych. Z pasją wędruje po górach.

Anna Ponikiewska

Pozycja: Pracownik pedagogiczny

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Pedagogika Specjalna - Surdopedagogika, studiów magisterskich - Filologia Polska - specjalizacja Komparatystyka. Ukończyła studia podyplomowe - Logopedia. Pedagog specjalny - nauczyciel współorganizujący kształcenie w grupie Żabki. Logopeda. Lubi literaturę piękną i wyprawy w góry.

Marta Dźwigaj

Pozycja: Pracownik pedagogiczny

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia oraz studiów podyplomowych z zakresu Pedagogiki ogólnej. Ukończyła szkolenia I i II stopnia z Integracji Sensorycznej, metody Integracji Odruchów dynamiczno-posturalnych wg s. Masgutowej, Delacato, metody Neurorozwojowej PNF, Bobath (kurs podstawowy) oraz metody Integracji Bilateralnej. Rehabilitant, terapeuta SI. Prywatnie wlaścicielka dwóch kotów terapeutycznych.

Inez Kszczot

Pozycja: Pracownik pedagogiczny

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Psychologia ogólna. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Psycholog, terapeuta WWR.

Paulina Łyczko

Pozycja: Pracownik pedagogiczny

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Surdopedagogika i Terapia pedagogiczna, magisterskich -Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne oraz studiów podyplomowych z zakresu Oligofrenopedagogika, oraz Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwoju. Pedagog specjalny - terapeuta Autyzmu/Zespołu Aspergera, surdopedagog, terapeuta WWR Interesuje się technikami plastycznymi. Lubi górskie wycieczki.

Barbara Olejarz

Pozycja: Asystent nauczyciela

Posiada wykształcenie średnie, ukończony kurs Asystenta Nauczyciela Przedszkola oraz kurs Języka Migowego. Asystent nauczyciela w grupie Nutki. Bardzo lubi pracę z dziećmi. Pasjonatka prac manualnych oraz morsowania.

Agata Szymalska

Pozycja: Pracownik

Absolwentka kursu Asystenta Nauczyciel Przedszkola. Pomoc nauczyciela. W swojej pracy pomaga nauczycielom podczas opieki nad dziećmi oraz dba o porządek w salach przedszkolnych. Interesuje się muzyką, podróżami. Lubi jazdę na rowerze.

Klaudia Rajda

Pozycja: Pracownik

Studentka II roku studiów na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Pomoc nauczyciela w grupie Żabki. Uwielbia podróżować, chodzić po górach, czytać, tańczyć.

Agnieszka Weźranowska

Pozycja: Pracownik

Absolwentka Szkoły masażu oraz opiekuna medycznego oraz szeregu kursów specjalistycznych z tego zakresu. Pomoc nauczyciela Osoba uśmiechnięta, życzliwa. Dba o czystość i porządek w przedszkolu. Jest miłośnikiem podróży i wędrówek po górach. W wolnych chwilach lubi piec ciasta i gotować.

Dariusz Tatoń

Pozycja: Nauczyciel

Absolwent studiów licencjackich na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Nauczyciel w grupie Słonczka. Interesuje się sportem samochodowym i kolarstwem, muzyką, grafiką komputerową, historią.

Anna Ochmanek

Pozycja: Nauczyciel

Magister Studiów Międzynarodowych, studia podyplomowe z Pedagogiki ogólnej oraz Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Nauczyciel prowadzący w grupie Żabki. Lubi taniec, nordic walking, czytanie książek oraz zajęcia plastyczne i gotowanie.

Katarzyna Dybał

Pozycja: Nauczyciel

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna . Nauczyciel prowadzący w grupie Słoneczka. Interesuje się akwarystyką i literaturą. Lubi grać na instrumentach muzycznych.

Anna Babińska

Pozycja: Nauczyciel

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Pedagogika Specjalna - Oligofrenopedagogika i Pedagogika Wczesnoszkolna, studiów magisterskich z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka oraz studiów podyplomowych - Logopedia. Nauczyciel współorganizujący kształcenie w grupie integracyjnej Motylki, logopeda, terapeuta Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Oligofrenopedagog. Pasjonuje się pracą z dziećmi. Lubi śpiewać, tańczyć, grać na gitarze i słuchać muzyki. Jest miłośniczką górskich wędrówek i spacerów.

Paulina Biskup

Pozycja: Nauczyciel

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Wychowanie Przedszkolne. Nauczyciel prowadzący w grupie przedszkolnej Motylki.

Gabriela Nowak

Pozycja: Nauczyciel

nauczyciel współorganizujący kształcenie w grupie integracyjnej "Żabki"

Anna Syga

Pozycja: Nauczyciel

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkola, studia magisterskie na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna, a także Oligofrenopedagogika. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu: Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe i Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka. Nauczyciel w grupie Nutki, terapeuta z zakresu kształcenia specjalnego oraz WWR. Interesuje się sportem, muzyką, historią Polski. Lubi film, teatr oraz książki kryminalne.

Ewa Czerniawska

Pozycja: Dyrektor
ewa.czerniawska@norlandia.com

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Pedagogika specjalna - Oligofrenopedagogika, studiów podyplomowych z zakresu: Filologia Polska, Surdopedagogika, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka. Ukończone kursy specjalistyczne: Integracja Odruchów dynamiczno- posturalnych i ustno - twarzowych wg S. Masgutowej, metody Delacato. Dyrektor przedszkola, pedagog specjalny - nauczyciel współorganizujący kształcenie w grupie Słoneczka, terapeuta z zakresu kształcenia specjalnego oraz WWR. Interesuje się psychologią rozwojową dziecka. Lubi czytać kryminały oraz wędrować po górach..